Dane adresowe

TELTAR

Kobielski i Sech Sp.J.

ul. Chemiczna 16

39-442 Chmielów

Polska

NIP: 867 209 72 28

tel. 15 641 60 80

tel. 15 641 62 80

teltar@teltar.pl

skype: My status

Sprzedaż:

wew. 22 - Paweł Krajewski

wew. 23 - Andrzej Madej

wew. 24 - Marcin Czachór

wew. 25 - Marcin Sech

Transport:

wew. 24 - Marcin Czachór

Surowce:

wew. 28 - Justyna Czachór

Księgowość:

wew. 27 - Ewa Mazur

 

KONTAKTY

 

... Mapa dojazdu ...

 

 

Zeskanuj fotokod

 
Transport krajowy

 

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż firma TELTAR w trosce o zaspokojenie Państwa potrzeb, postanowiła poszerzyć swoją działalność o usługi transportowe.

Posiadana przez nas Licencja Przewoźnika uprawnia nas do świadczenia usług transportowych na terenie całego kraju, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwa towar, w dowolne miejsce w Polsce.

Nasz transport to nie tylko przewóz rzeczy z punktu A do punktu B, to również wykwalifikowani, wypoczęci kierowcy, stanowiący w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb, albowiem to właśnie oni są podstawą bezpieczeństwa na drodze. TELTAR, to również gwarancja terminowych dostaw, oraz satysfakcja klienta, gdyż towar powierzony przez nadawcę , odpowiednio zabezpieczony i monitorowany przez cały czas świadczenia usługi przewozu– trafia do odbiorcy w stanie nie zmienionym, wraz z właściwą mu dokumentacją.

Do państwa dyspozycji oddajemy pojazdy:

Samochód ciężarowy VOLVO FL 4XR2 o dopuszczalnej masie całkowitej do 12 ton o wymiarach przestrzeni ładunkowej: 7,60 x 2,45 x 2,70 (dł x szer x wys).

Pojazd wyposażony jest w:

- moduł geolokalizacyjny GPS

- linkę celną

- windę załadowczą

- komplet akcesorii mocujących, które gwarantują bezpieczny transport: komplet bocznych profili, pasy mocujące.

 

Możliwość załadunku: tyłem, bokiem.

 

 

 

 

 

Ciągnik SCANIA G 480 + Naczepa o dopuszczalnej masie całkowitej do  40 ton  o wymiarach przestrzeni ładunkowej  naczepy  pozwalający na transport ładunków do 24 ton.

Wymiary  (dł x szer x wys)  13,60 x 2,45 x 2,75 regulowana.

Przy charakterystyce tego pojazdu nie można nie wspomnieć o jego ważnej zalecie, którą jest niewątpliwie każdostronna ładowność, co powoduje, że nie sprawia nam żadnego kłopotu przewiezienie towaru ładowanego/rozładowywanego bokiem, tyłem czy też górą.

Pojazd wyposażony jest w:

- moduł geolokalizacyjny GPS

- linkę celną

- komplet akcesorii mocujących, które gwarantują bezpieczny transport: listwy rozporowe na całej wysokości, pasy mocujące, oraz narożniki.

 

Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny !!!

Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępności pojazdów na daną chwilę, bądź jeśli masz pytania dotyczące wyceny transportu na konkretnym odcinku, napisz lub zadzwoń już dziś !

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

telefon: 15/641-60-80 wew.24